תאילנד Vibes

טיולים ואטרקציות בצ'אנג מאי

ברוכים הבאים לצ'אנג מאי 🙂 בירת הצפון ואחת היעדים עם ה"וויבס" הטובים ביותר בתאילנד. תוכלו למצוא כאן מבחר רחב של אטרקציות וטיולים בעיר וחיק הטבע.

טיול ג‘יפים רדבריק 3 ימים 2 לילות צ'אנג מאי / פאי / צ‘אנג דאו

טיול הג'יפים המפורסם של הרד בריק יוצא כל יום מצ'אנג מאי. הטיול משלב בתוכו את היעדים הכי קסומים בצפון פאי וצ'אנג דאו . במהלך הטיול אתם תגיעו לנקודות תצפית מדהימות ותבצעו מספר אטרקציות ופעילויות, בואו וצאו איתנו לטיול מהסרטים!

טיול אומגות המפורסם של צ'אנג מאי - Flight of the Gibbon

טיול האומגות ממקום בכפר מאי קאמפונג, כשעה נסיעה ממרכז העיר צ'אנג מאי, תמצאו כאן את אחד ממתחמי האומגות הגדולים בתאילנד! לאורך החוויה ילוו אתכם מדריכים בעלי ניסיון רב שנים שידאגו לביטחונכם האישי וכמובן שידאגו לזה שתהנו בכל רגע באטרקציה המדהימה הזאת.

טיול ג'יפים טאנה - 3 ימים 2 לילות אזור צ'אנג ראי ומשולש הזהב

טיול ג'יפים לכיוון צ'יאנג ראי ומשולש הזהב משלב בתוכו את כל מה שיש לצפון תאילנד להציע ג'ונגלים ירוקים, מפלים, ביקור בשבטי הרים, מעיינות חמים, שדות אורז וכל זה יחד עם נהיגת שטח למקומות אליהם לא ניתן להגיע ברכב רגיל. קפצו על הג'יפ ונצא לטיול חוויתי לכל המשפחה.

טיול למקדש העתיק דוי סוטפ

מקדש דוי סוטפ (Doi Suthep) מצוי על פסגתו של הר הדוי סוטפ הנמצא כ-15 קילומטרים מהעיר צ'אנג מאי ולמעשה מפסגתו ניתן להשקיף על כל נופיה של העיר.

המקדש הלבן ומשולש הזהב

אם אתם מחפשים להעביר יום שלם עם מספר אטרקציות וביקור במקומות הכי מופלאים בצפון תאילנד אז הטיול הזה הוא בשבילכם!

הפארק הלאומי דוי אינתנון

דוי אינתנון הוא המקום הכי גבוה בכל תאילנד , גובהו נישא ל 2,250 מטרים והנוף שתראו מנקודת התצפית שלו הוא חוויה עוצמתית לעיניים.

חוות פילים טיפולית

בחוות פילים הטיפולית תוכלו להנות מיום שלם של טיפול בפילים וללמוד את דרך החיים שלהם, תוכלו גם להאכיל את הפילים ואפילו להתרחץ איתם.

ספארי לילה צ'אנג מאי

ספארי לילה בצ'אנג מאי מזמין אתכם לביקור לילי ומהנה לכל המשפחה שיקח אתכם לנסיעה לילית שבה תראו את חיי הטורפים בלילה.

סיור סגוויי בעיר העתיקה

אתם מוזמנים לצאת איתנו למסע בעיר העתיקה, במהלך הטיול תבקרו במספר מקומות כגון, מקדשים עתיקים, שווקים מקומיים, ונקודות מפורסמות בעיר.